SKUP
ZŁOMU

Kolex Gizowska & Szmyt sp.j. jest rodzinną firmą z tradycjami, która działa na polskim rynku od roku 1994. Wieloletnia praktyka zawodowa, sumienność, rzetelność i zaangażowanie w świadczone usługi zagwarantowały nam stabilną pozycję w branży handlu złomem. Nasze obowiązki realizujemy profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Posiadamy niezbędne uprawnienia i decyzje, dzięki którym możemy prowadzić działalność w zakresie gospodarowania odpadami w sposób sumienny i kompleksowy. Prowadzimy skup złomu na terenie miasta Warszawa obsługując zarówno osoby prywatne, jak i klientów biznesowych, firmy i instytucje. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz miłą i profesjonalną obsługę naszej wykwalifikowanej kadry pracowników. Naszą dewizą i celem jest zadowolenie Klienta z efektów prowadzonej przez nas działalności.

TRANSPORT

Zapewniamy odbiór złomu od Klienta na terenie miasta Warszawa i województwa mazowieckiego. Posiadamy własne kontenery przystosowane do składowania i przewozu złomu. W naszej ofercie znajduje się również rozbiórka i demontaż konstrukcji stalowych. Wycena usługi przygotowywana jest indywidualnie, po uprzednim kontakcie Klienta. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz własny transport.

CENA

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm jak i klientów indywidualnych. Zapewniamy konkurencyjne ceny skupu złomu oraz metali kolorowych. Na terenie Warszawy i okolic, w zależności od wielkości zamówienia, zapewniamy odbiór złomu od Klienta. W celu przygotowania spersonalizowanej oferty prosimy o kontakt.

LOKALIZACJE

Nasza firma posiada dwie lokalizacje: w Warszawie przy ul. Kłobuckiej 19a oraz oddział w Błoniu, przy ul. Kolejowej 48, w których obsługujemy skup hurtowy oraz detaliczny złomu. Oferujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę. Zapewniamy transport na życzenie Klienta.

Cennik

Po więcej szczegółów i informacji zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT