O nas

Kolex Gizowska & Szmyt sp . j . jest rodzinną firmą prowadzoną od 1994 r . Długoletnie doświadczenie i rzetelność zagwarantowały nam stabilną pozycję na rynku handlu złomem . Posiadamy wszelkie decyzje i uprawnienia niezbędne do prowadzenia działalności w zakresie gospodarki odpadami . Obsługujemy zarówno klientów hurtowych jak i detalicznych.

Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku,a nasza marka kojarzona jest z solidnością i profesjonalizmem. Działamy w kilku branżach gwarantując wysoki poziom usług, indywidualne podejście do potrzeb Zleceniodawców oraz konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji powierzonych nam zadań.

Podstawowym profilem naszej działalności jest skup złomu oraz utylizacja azbestu – demontaż pokryć dachowych z eternitem. Odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia pozwalają nam sprawnie i zgodnie z obowiązującymi normami wykonać powierzone zadania. Na koniec realizacji prac wydajemy stosowne zaświadczenia.

Od wielu lat prowadzimy hurtowy i detaliczny skup złomu na terenie miasta Warszawa oraz w oddziale w Błoniu. Zapewniamy miłą obsługę oraz indywidualne podejście do Państwa potrzeb. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz własny transport.

W ramach naszej działalności prowadzimy także sprzedaż używanych regałów paletowych. Zajmiemy się także ich kompleksowym demontażem na terenie całego kraju. Nasze używane używane regały paletowe są solidne, stabilne i funkcjonalne, dzięki czemu sprawdzą się doskonale w przedsiębiorstwach o różnym profilu działalności. Służymy fachowym doradztwem i pomocą w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań.

Nasze usługi cieszą się uznaniem i zaufaniem, co jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i motywacją do dalszego działania. Przekładając ponad wszystko Państwa zadowolenie wciąż podnosimy nasze kwalifikacje oraz poszerzamy zakres świadczonych usług. Zapraszamy do współpracy!

Galeria

Zezwolenia

Dane firmy

KOLEX-GIZOWSKA & SZMYT
SPÓŁKA JAWNA

Numer KRS 0000005307
NIP 9510029941
REGON 010706703
BDO 000030025

ul. Kłobucka 19 A
02-699, Warszawa