REGAŁY
PALETOWE

Od roku 2010 nasza firma zajmuje się skupem, sprzedażą oraz demontażem używanych regałów magazynowych. Naszą domeną jest solidność, staranność, profesjonalizm oraz zadowolenie i satysfakcja klientów z jakości naszych usług i produktów. W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajdziecie Państwo solidne, estetyczne i funkcjonalne używane regały paletowe. Jesteśmy godnym polecenia przedsiębiorstwem, czego dowodem jest fakt, że w krótkim czasie zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych z naszych usług klientów. Naszą działalność świadczymy na terenie całego kraju na zlecenie osób prywatnych, firm oraz instytucji. Do potrzeb każdego z odbiorców podchodzimy indywidualnie, aby zapewniać jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to rzetelność, sumienność oraz troska o klienta.

CENA

Jednym z profili działalności firmy Kolex jest sprzedaż funkconalnych i solidnych regałów paletowych w atrakcyjnych cenach. Jako, że cena uzależniona jest parametrów regałów, np. nośność, wysokość czy głębokość miejsca paletowego prosimy o bezpośredni kontakt – służymy fachowym doradztwem w doborze odpowiednich parametrów produktu dostosowanych do potrzeb Klienta i/lub przedsiębiorstwa. Zapewniamy również demontaż regałów na terenie całego kraju.

RODZAJE REGAŁÓW

Oferujemy regały paletowe, wjezdne, przepływowe oraz półkowe. W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz rozwiązań odpowiednich do wykorzystania we wszystkich sektorach przemysłu i dystrybucji. Prosimy o określenie kategorii w specyfikacji zapytania.

PRODUCENCI REGAŁÓW PALETOWYCH

Regały STOW, MECALUX, WDX, NEDCON, PROMAG, WANDALEX, JUNGHEINRICH, MGL to wiodący producenci na rynku systemów magazynowania. Oferujemy używane regały w doskonałym stanie, a co najważniejsze, w przystępnej cenie. Jeżeli są Państwo zainteresowani konkretną marką prosimy o jej wyszczególnienie w specyfikacji zapytania.

Po więcej szczegółów i informacji zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT