HANDEL ZŁOMEM

USŁUGI

Kolex Gizowska & Szmyt sp.j. jest rodzinną firmą prowadzoną od 1994 r. Długoletnie doświadczenie i rzetelność zagwarantowały nam stabilną pozycję na rynku handlu złomem. Posiadamy wszelkie decyzje i uprawnienia niezbędne do prowadzenia działalności w zakresie gospodarki odpadami. Obsługujemy zarówno klientów hurtowych jak i detalicznych.

SKUP ZŁOMU

Kolex Gizowska & Szmyt sp.j. jest rodzinną firmą z tradycjami, która działa na polskim rynku od roku 1994. Wieloletnia praktyka zawodowa, sumienność, rzetelność i zaangażowanie w świadczone usługi zagwarantowały nam stabilną pozycję w branży handlu złomem. Nasze obowiązki realizujemy profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Posiadamy niezbędne uprawnienia i decyzje, dzięki którym możemy prowadzić działalność w zakresie gospodarowania odpadami w sposób sumienny i kompleksowy.

WIĘCEJ

UTYLIZACJA AZBESTU

W roku 2004 nasza firma poszerzyła zakres świadczonych usług o utylizację azbestu. Mając na względzie Państwa komfort i cenny czas nasze obowiązki wykonujemy sprawnie i kompleksowo w ustalonym przez obie strony terminie. Zatrudniamy przeszkolonych pracowników oraz dysponujemy niezbędnymi uprawnieniami, dzięki czemu wykonujemy profesjonalnie i fachowo demontaże eternitowych pokryć dachowych

WIĘCEJ

UŻYWANE REGAŁY PALETOWE

Od roku 2010 nasza firma zajmuje się skupem, sprzedażą oraz demontażem używanych regałów magazynowych. Naszą domeną jest solidność, staranność, profesjonalizm oraz zadowolenie i satysfakcja klientów z jakości naszych usług i produktów.

WIĘCEJ

WYBURZENIA I ROZBIÓRKI

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która na pierwszym miejscu stawia satysfakcję i zadowolenie klientów. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na złom rozszerzyliśmy naszą działalność o wyburzenia i rozbiórki różnego rodzaju konstrukcji stalowych.

WIĘCEJ